Działamy od 2008 roku. Cały czas w tej samej lokalizacji.
Obecnie mamy szeroką ofertę. Zajmujemy się drukiem i reklamą, we własnym zakresie wykonujemy projekty graficzne.
Często wracają do nas Państwo po latach, staramy się więc przechowywać wszystkie projkety, jakie kiedykolwiek wykonaliśmy, aby w razie potrzeby można je było wykorzystać powtórnie lub zmodyfikować.
Oprócz całej gamy produktów reklamowych w rodzaju wizytówek, ulotek czy folderów, wykonujemy również banery, tablice reklamowe i informacyjne a także inne formy reklamy zewnętrznej. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.
Za jedną z ciekawszych form reklamy uważamy reklamę na pojazdach, dlatego chętnie proponujemy naszym klientom taką usługę. Dysponujemy garażem, co pozwala nam oklejać samochody niezależnie od pogody i pory roku, co jest dużym ułatwieniem dla nas i dla Państwa.
W ostatnich zakupiliśmy również specjalistyczne maszyny do drukowania, powielania, skanowania i składania dokumentacji typu CAD. Wiemy, że często są Państwo zajęci, dlatego przy większych zamówieniach odbieramy i dostarczamy dokumentację we wskazane miejsce.
Dla Państwa wygody kilka lat temu otwarliśmy również drugi punkt, przy ulicy Sienkiewicza 18, gdzie świadczymy usługi ksero oraz drukowania. Przyjmujemy zlecenia telefoniczne i przesłane mailowo. Jeśli więc nie mają Państwo czasu, mogą Państwo do nas zawitać dopiero po odbiór zamówionych materiałów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.